Produktów: 0 szt. Wartość:
Nie masz konta Zarejestruj się

WENTYLATOR ASTRA

WENTYLATOR ASTRA

Numer katalogowy:

037-014-0001

Dostępność :

Dostępny na magazynie
176.81 zł z VAT
143.75 zł netto
Opis i cechy produktu
Zapytaj o produkt
Inne z tej kategorii

Opis produktu:

Wentylator klimatyzacji kompletny z silnikiem i obudową i opornicą

 

Kostka wentylatora 3-piny

 

 

Nr kat: 037-014-0001

NISSENS 85186
NRF 47010
OPEL 1341176
OPEL 1341296
OPEL 1341321
OPEL 1341345
OPEL 1341377
OPEL 1341378
OPEL 24431827
OPEL 24431829
OPEL 6341172
OPEL 90570741
OPEL 90570744
OPEL 9132916
OPEL 9133061

 

Moc znamionowa 170W

 

Średnica 310mm

 

Zastosowanie:

OPEL
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.6 16V 76 KW 1598 CCM 103PS 2000/03->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 2000/03->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2000/09->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 2000/03->2000/10
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 2000/03->2000/10
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 141 KW 1998 CCM 192PS 2001/08->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 147 KW 1998 CCM 200PS 2002/11->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 140 KW 1998 CCM 190PS 2000/09->2001/08
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2000/09->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2000/09->2005/05
OPEL ASTRA G coupe (F07_) 2.2 DTI 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/09->2005/05
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.4 66 KW 1364 CCM 90PS 2007/09->2009/12
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 76 KW 1598 CCM 103PS 2002/12->2009/12
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 LPG 74 KW 1598 CCM 101PS 2002/06->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.7 CDTI 59 KW 1686 CCM 80PS 2003/04->2009/12
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.7 DTI 16V 55 KW 1686 CCM 75PS 2000/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.7 TD 50 KW 1700 CCM 68PS 1998/02->2000/08
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 16V 100 KW 1998 CCM 136PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 16V OPC 118 KW 1998 CCM 160PS 1999/11->2002/09
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 DI 60 KW 1995 CCM 82PS 1998/02->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 DTI 16V 74 KW 1995 CCM 101PS 1999/08->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 OPC 147 KW 1998 CCM 200PS 2002/11->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.0 OPC 141 KW 1998 CCM 192PS 2002/09->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2000/06->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2000/06->2005/01
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 2.2 DTI 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/09->2005/01
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 1.6 76 KW 1598 CCM 103PS 2003/01->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 2001/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 2001/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2001/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 2.0 16V Turbo 147 KW 1998 CCM 200PS 2002/11->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 2.0 OPC 141 KW 1998 CCM 192PS 2002/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2005/10
OPEL ASTRA G kabriolet (F67) 2.2 DTI 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/09->2005/10
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.4 66 KW 1364 CCM 90PS 2004/10->2009/12
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/06->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/06->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 76 KW 1598 CCM 103PS 2002/12->2009/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/02->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/02->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 CNG 71 KW 1598 CCM 97PS 2003/03->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.6 CNG 71 KW 1598 CCM 97PS 2003/03->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.7 CDTI 59 KW 1686 CCM 80PS 2003/04->2009/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.7 DTI 16V 55 KW 1686 CCM 75PS 2000/02->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.7 TD 50 KW 1700 CCM 68PS 1998/02->2000/08
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/02->2000/09
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2000/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.0 16V 100 KW 1998 CCM 136PS 1998/02->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.0 DI 60 KW 1995 CCM 82PS 1998/02->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.0 DTI 16V 74 KW 1995 CCM 101PS 1999/08->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.0 OPC 141 KW 1998 CCM 192PS 2002/09->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.0 OPC 147 KW 1998 CCM 200PS 2002/11->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2004/07
OPEL ASTRA G kombi (F35_) 2.2 DTI 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/09->2004/07
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.2 16V 55 KW 1199 CCM 75PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.2 16V 48 KW 1199 CCM 65PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.4 66 KW 1364 CCM 90PS 2007/09->2009/12
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.4 16V 66 KW 1389 CCM 90PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 62 KW 1598 CCM 84PS 2000/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 55 KW 1598 CCM 75PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 76 KW 1598 CCM 103PS 2002/12->2009/12
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.6 LPG 74 KW 1598 CCM 101PS 2002/06->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.7 CDTI 59 KW 1686 CCM 80PS 2003/04->2009/12
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.7 DTI 16V 55 KW 1686 CCM 75PS 2000/02->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.7 TD 50 KW 1700 CCM 68PS 1998/09->2000/08
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2000/06->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1998/09->2000/09
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.0 16V 100 KW 1998 CCM 136PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.0 DI 60 KW 1995 CCM 82PS 1998/09->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.0 DTI 16V 74 KW 1995 CCM 101PS 1999/08->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2001/03->2005/01
OPEL ASTRA G sedan (F69_) 2.2 DTI 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/09->2005/01
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1999/04->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V 74 KW 1598 CCM 101PS 1999/04->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG 71 KW 1598 CCM 97PS 2001/09->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG 71 KW 1598 CCM 97PS 2001/09->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 92 KW 1796 CCM 125PS 2000/09->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1999/04->2000/09
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 85 KW 1796 CCM 116PS 1999/04->2000/09
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 DI 16V 60 KW 1995 CCM 82PS 1999/07->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 DTI 16V 74 KW 1995 CCM 101PS 2000/09->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.2 16V 108 KW 2198 CCM 147PS 2000/09->2005/06
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.2 DTI 16V 92 KW 2172 CCM 125PS 2002/01->2005/06
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 77 KW 1598 CCM 105PS 2005/07-> ...

 

Imię i Nazwisko :
Email :
Treść :
Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Inne produkty z tej kategorii: