Produktów: 0 szt. Wartość:
Nie masz konta Zarejestruj się

WENTYLATOR CHŁODNICY RENAULT

WENTYLATOR CHŁODNICY RENAULT

Numer katalogowy:

7700784652

Dostępność :

Na zamówienie (prosimy o kontakt)
158.10 zł z VAT
128.54 zł netto
Opis i cechy produktu
Zapytaj o produkt
Inne z tej kategorii

Opis produktu:

Wentylator chłodnicy  kompletny z silnikiem

 

 

Nr kat:


OPEL 4403573
OPEL 4415731
OPEL 4500849
OPEL 9111573
OPEL 9161149
OPEL 93182745
RENAULT 7701043698
RENAULT 7701049603
RENAULT 7701059544
VALEO 698412

 

 

Średnica 380mm

Rozstaw śrub mocujących 120 mm

 

Zastosowanie:

W pojazdach z klimatyzacją

OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI 1870 F9Q 770  2000.09 - 2001.10
OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI 1870 F9Q 774, F9Q 772  2001.10 -  
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.2 DTI 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI 2463 G9U 720, G9U 724, G9U 754, G9U 750  2001.10 -  
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.8 DTI 2799 S9W 702, S9W 700  1998.07 - 2001.10
OPEL MOVANO Combi (J9) 3.0 DTi 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 1.9 DTI 1870 F9Q 770  2000.09 - 2001.10
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 1.9 DTI 1870 F9Q 774, F9Q 772  2001.10 -  
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 2.2 DTI 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 2.5 DTI 2463 G9U 720, G9U 724, G9U 754  2001.10 -  
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 2.5 DTi 2463 G9U 754  2003.10 -  
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 2.8 DTI 2799 S9W 702, S9W 700  1999.01 - 2001.10
OPEL MOVANO Nadwozie pełne (F9) 3.0 DTI 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  
OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9) 2.2 DTI 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9) 2.5 DTI 2463 G9U 720, G9U 724, G9U 754, G9U 750  2001.10 -  
OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9) 2.5 DTi 2463 G9U 754  2003.10 -  
OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9) 2.8 DTI 2799 S9W 702, S9W 700  1998.07 - 2001.10
OPEL MOVANO platforma / podwozie (U9, E9) 3.0 DTI 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  
OPEL MOVANO wywrotka (H9) 2.2 DTI 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
OPEL MOVANO wywrotka (H9) 2.5 DTI 2463 G9U 720, G9U 724, G9U 754, G9U 750  2001.10 -  
OPEL MOVANO wywrotka (H9) 2.5 DTI 2463 G9U 754  2003.10 -  
OPEL MOVANO wywrotka (H9) 2.8 DTI 2799 S9W 702, S9W 700  1999.01 - 2001.10
OPEL MOVANO wywrotka (H9) 3.0 DTI 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 1870 F9Q 770  2000.09 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dCi 80 1870 F9Q 772, F9Q 774  2001.11 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 120 2463 G9U 720, G9U 754, G9U 750  2001.10 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 2464 G9U 632  2006.08 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 2464 G9U 650  2006.08 -  
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.8 dTI 2799 S9W 702  1998.07 - 2001.10
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 3.0 dCi 140 (JD0T) 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 1.9 dTI 1870 F9Q 770  2000.09 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 1.9 dCi 80 1870 F9Q 772, F9Q 774  2001.11 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 2.2 dCI 90 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 2.5 dCi 120 2463 G9U 720, G9U 754, G9U 750, G9U 724  2001.10 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) 2463 G9U 754  2003.10 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 2.5 dCi 2464 G9U 754, G9U 650  2006.08 -  
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 2.8 dTI 2799 S9W 702  1998.07 - 2001.10
RENAULT MASTER II Nadwozie pełne (FD) 3.0 dCi 140 (HD0S, FD0S, HD1S) 2953 ZD3 202  2003.10 -  
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 2188 G9T 720, G9T 722, G9T 750  2000.09 -  
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 2463 G9U 720, G9U 754, G9U 750, G9U 724  2001.10 -  
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) 2463 G9U 754  2003.10 -  
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.5 dCi 2464 G9U 754, G9U 650  2006.08 -  
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 2.8 dTI 2799 S9W 702  1998.07 - 2001.10
RENAULT MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S) 2953 ZD3 200, ZD3 202  2003.10 -  

 

Waga [kg]:

2,3

Imię i Nazwisko :
Email :
Treść :
Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Inne produkty z tej kategorii: